Szukając urozmaicenia dla naszego stałego treningi wyszukujemy mnóstwo ciekawych zestawów ćwiczeń, które mają na celu wyrzeźbić naszą sylwetkę, a także poprawić kondycję i wzmocnić mięśnie. Jednym z treningów, na które warto zwrócić uwagę, jest trening power combo. Sprawdź, na czym polega!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/power-combo-zasady-cwiczen-efekty/

Power combo

To trening, który trwa godzinę. Jest to rodzaj treningu siłowego, który opiera się na wykorzystywaniu własnej masy ciała. Można go więc wykonywać w dowolnym miejscu, nie tylko na siłowni. Power combo to ćwiczenia aerobowe, które są łączone ze stretchingiem oraz odpowiednią dietą.

Ćwiczenia w tym zestawie treningowym są bardzo mocno angażujące, a także męczące z powodu intensywności oraz tempa. Cały trening składa się na godzinę ćwiczeń z krótkimi, dwudziestosekundowymi przerwami pomiędzy seriami.

Dlaczego power combo jest takie popularne?

Trening ten zyskuje na popularności ze względu na to, że już po miesiącu intensywnych ćwiczeń widoczne są efekty w rzeźbie naszego ciała. Najbardziej widać je w okolicy brzucha, uda, ale także zmienia się ogólna kondycja ciała, oczywiście na plus.

Power combo opiera się na pokonywaniu własnych granic. Wycisk w trakcie ćwiczeń dodaje nam energii, a także oddziałuje mocno na sylwetkę. Oczywiście wszystko przy zachowaniu również odpowiednio zbilansowanej diety.

Power combo to zestaw ćwiczeń, które nie tylko poprawią twój wygląd i zyskasz dzięki nim płaski, umięśniony brzuch oraz silne uda, ale także zwiększysz zakres swoich ruchów, poprawisz kondycję, a także krążenie krwi. Dzięki niemu również zwiększysz elastyczność swoich mięśni oraz uzyskasz równowagę psychofizyczną.

Przykładowy zestaw ćwiczeń dla jednej serii power combo to mountain climber wykonany 40 razy, skłony do boku przy klęczeniu jeden nogi 10 razy, plank bokiem z wymachem bioder po 10 razy na każdą stronę, a także 15 scyzoryków. Pamiętaj o krótkich przerwach pomiędzy zestawami ćwiczeń.

Przeczytaj też: http://www.dbamofigure.pl/cwiczenia-na-nogi-dla-mezczyzn/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here