Bogata oferta różnorodnych soczewek kontaktowych pozwala obecnie na dobranie ich nie tylko odpowiednio do wady wzroku, ale także pod kątem trybu życia, kwestii związanych z pielęgnacją i noszeniem soczewek sporadycznie lub każdego dnia czy też rodzajów soczewek wielokrotnego użytku i jednodniowych. W asortymencie marki Acuvue znajdują się zarówno soczewki jednodniowe, jak i soczewki dwutygodniowe. Jakie są najważniejsze zalety soczewek dwutygodniowych?

Bezpieczeństwo i wysoka jakość widzenia

Współcześnie produkowane soczewki dwutygodniowe są dopasowywane w zasadzie podobnie jak okulary i nie są to modele dostępne od ręki. W trakcie badania uwzględniane są bowiem wszelkie indywidualne cechy oczu pacjenta, co powoduje, że dobrane soczewki kontaktowe zapewniają mu pełen komfort widzenia. Soczewka dwutygodniowa gwarantuje więc zdrowie i bezpieczeństwo dla naszych oczu. Jest ponadto wykonana z biokompatybilnych materiałów, dzięki czemu oko bardzo szybko się do niej przyzwyczaja i ma zapewnione właściwy dostęp tlenu oraz nawilżenie. W soczewkach dwutygodniowych możemy więc bez problemów pracować długo przed monitorami komputerów czy przebywać w klimatyzowanych pomieszczeniach, bez nieprzyjemnego uczucia pieczenia czy suchości oczu. Dwutygodniowe soczewki marki Acuvue są także antyalergiczne, więc przeciwdziałają powstawaniu stanów zapalnych. Możemy w nich swobodnie wykonywać dotychczas ulubione, aktywne sporty, bez obaw o przesunięcie czy wypadnięcie szkieł. Poznaj soczewki Acuvue Oasys na: https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys

Łatwa pielęgnacja soczewek dwutygodniowych

Soczewki dwutygodniowe są wygodnym rozwiązaniem dla wielu osób, które wyjeżdżają na wakacje czy mają przed sobą podróże z licznymi przesiadkami. Opakowanie soczewek jest niewielkie, a do ich pielęgnacji przeznaczone są specjalne płyny dezynfekująco-czyszczące, dostępne nawet w niewielkich opakowaniach oraz niewielkie pojemniczki, wygodne do spakowania w bagażu podręcznym. Po całym dniu noszenia soczewek wystarczy je zdjąć, wyczyścić w zagłębieniu dłoni, pocierając soczewkę uprzednio skropioną niewielką ilością płynu, spłukać, a następnie umieścić w pojemniku, wypełniając go tym samym płynem. Nie trzeba zabierać ze sobą w podróż całego, dość dużego opakowania soczewek jednorazowych. Możliwość wyboru soczewek dwutygodniowych chwalą sobie także osoby noszące je na co dzień. Przystępna cena oraz dostępność soczewek w salonach optycznych pozwala zadbać o zdrowie swoich oczu, a zarazem komfort życia na co dzień, bez rezygnacji z ulubionych zajęć czy radykalnej zmiany wyglądu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here