Łysienie jest problemem powszechniejszym, niż może się wydawać. Przewlekły stres, traumatyczne doświadczenie, zaburzenia hormonalne, choroby autoimmunologiczne, schorzenia dermatologiczne, przyjmowanie niektórych leków czy przebycie chemioterapii to tylko część powodów, przez które fryzura może znacząco stracić swoją objętość. Powstanie nieestetyczny prześwitów, „gniazdka” na czubku głowy czy przerzedzenia na skroniach odbijają się nie tylko na wyglądzie, ale również komforcie psychicznym osoby dotkniętej łysieniem. Odpowiedzią na potrzeby ludzi walczących o dobre samopoczucie są peruki.

Naturalne peruki Kraków

Zasadniczo peruki podzielić można na dwa główne typy: naturalne oraz syntetyczne. Peruki naturalne dedykowane są osobom liczącym na maksymalnie naturalny efekt. Nakrycia wykonywane z włosów słowiańskich, indyjskich, chińskich lub europejskich na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od pukli wyrastających z głowy. Naturalny efekt potęgują nowoczesne metody tkania (na przykład lace front) oraz wykorzystanie delikatnych baz zlewających się ze skórą. Co ważne, wśród ogromu dostępnych modeli szczególne miejsce zajmują peruki medyczne – starannie wykonane wyroby powstałe z materiałów przyjaznych szczególnie wrażliwej, wymagającej skórze.

Peruki syntetyczne – zobacz siebie w nieznanej odsłonie!

Rola peruk nie ogranicza się do maskowania miejsc pozbawionych włosów. Coraz pokaźniejsza rzesza kreatywnych trendsetterów traktuje sztuczne włosy jako efektowny dodatek pozwalający szybko odmienić swój wizerunek o 180 stopni. Wszystkim osobom szukającym niedrogich, a zarazem niebanalnych peruk prezentujemy kolekcję modeli z syntetycznych włosów. Syntetyczne peruki Kraków będą urozmaicać imprezowe stylizacje i dodawać szyku eleganckim strojom.

Salon Rokoko peruki Kraków

Peruki oferowane przez salon Rokoko w Krakowie dostarczane są przez renomowanych producentów cieszących się dużym zaufaniem Klientów – Raquel Welch, Perucci, Pure Europe czy Pure Power, NJ Creation, HairMania, Hair Society, Hair Power. Każda osoba przekraczająca próg salonu może liczyć na fachową pomoc naszych doradców. Wizytę w salonie perukarskim można porównać do zabiegu u fryzjera. Starannie dobierzemy kolor, rodzaj cięcia, długość i gęstość włosów tak, aby podkreślić wszystkie atuty urody i zakamuflować drobne mankamenty. Dbamy o to, aby peruka nie tylko świetnie się prezentowała, ale również dokładnie przylegała do skalpu, zapewniając maksymalny komfort i pewność. Wśród asortymentu znajdują się nie tylko peruki różnego typu, ale również treski, dopinki, turbany oraz specjalistyczne kosmetyki.

[Głosów:4    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here