Problem z utrzymaniem erekcji stanowi dość częstą dysfunkcję seksualną. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą mieć różnego typu podłoże, począwszy od intensywnego trybu życia, stresu, po błędy żywieniowe lub problemy zdrowotne. W celu poprawy komfortu odbywania stosunków płciowych oraz zwiększenia pewności siebie, warto sięgnąć po dostępne na rynku suplementy i leki. W jaki sposób działają tego typu preparaty i jakich efektów można spodziewać się po ich zastosowaniu?

Suplementy oraz rola zdrowego odżywiania

Suplementy na potencję cieszą się dużym zainteresowaniem. Skorzystać można z różnych produktów, takich chociażby żeń-szeń. To znany surowiec zielarski, który wykorzystywany jest z powodzeniem między innymi do podniesienia libido. Jego składniki aktywne doprowadzają do zwiększonego napływu krwi do penisa. Efekt widoczny jest po kilku tygodniach suplementacji. W niektórych przypadkach poprawę funkcji seksualnych przynosi również korzeń maca. W suplementach dedykowanych dla mężczyzn, często znaleźć można również cynk.

Nie bez znaczenia pozostaje również zdrowa, zbilansowana dieta, bogata w witaminy i mikroelementy. Suplement na erekcję powinien być dodatkiem do spożywanych na co dzień posiłków. Do minimum należy ograniczyć spożywanie tłuszczów nasyconych, a także cukrów prostych oraz soli. Dobre źródło potrzebnego selenu oraz cynku, znaleźć można w takich produktach, jak orzechy, otręby, pestki dyni, pieczywo pełnoziarniste lub brązowy ryż. Dieta na erekcję powinna zawierać również kakao i proteiny, gdyż zawarte w nich substancje powodują zwiększenie ukrwienia penisa i przedłużają czas wzwodu.

Leki na erekcję

W celu ograniczenia negatywnych czynników, które wpływają na problemy z erekcją, stosować można dostępne w aptekach środki dostępne bez recepty. Lek na erekcje sprawdzi się zarówno w przypadku niemożności osiągnięcia wzwodu, jak również dla osób, które mają problemy z utrzymaniem wzwodu. Wykorzystać można między innymi Maxon Forte, posiadający w swoim składzie sildenafil. To substancja czynna o potwierdzonym naukowo wpływie na potencję. Preparat usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, ułatwiając tym samym osiągnięcie wzwodu. Maxon Forte przynosi bardzo korzystne efekty, działa bardzo szybko, a efekt utrzymuje się przez okres kilku godzin.

Warto pamiętać o tym, że stosowanie wyłącznie suplementów, nie daje pełnej gwarancji poradzenia sobie z problemem erekcji. Dopiero zastosowanie leku, w którego składzie znajduje się na przykład sildenafil, może przyczynić się do uzyskania satysfakcjonującego życia seksualnego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here