Kobiece kształty od zarania dziejów były obiektami westchnień płci przeciwnej oraz zazdrości pań, których natura obdarzyła mniej hojnie. W dobie skutecznych trenerów osobistych dużo mogą poprawić właściwie dobrane ćwiczenia fizyczne, jednak i one mają swoje ograniczenia.

Granic wydaje się natomiast nie posiadać chirurgia plastyczna, która zdobywa coraz większą popularność na gruncie modelowania pośladków, co ciekawe, nie tylko kobiecych. Silikonowe pośladki stają się powoli tak samo popularne, jak implanty piersi, czy policzków. Co warto wiedzieć o chirurgicznym powiększaniu pupy?

Przeciwwskazania do zabiegu

Wszczepienie implantów, dzięki którym otrzyma się większe pośladki, jest zabiegiem inwazyjnym, który przeprowadzać powinni wyłącznie kwalifikowani i doświadczeni lekarze. Podobnie, jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, nie ma tu miejsca dla amatorskich rozwiązań czy domorosłych instrumentariuszy. Z tego powodu silikonowe pośladki bezpiecznie zafundować sobie można tylko i wyłącznie w renomowanej klinice chirurgicznej.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:

– nadciśnienie,
– zapalenie żył,
– problemy z tarczycą,
– pozostałe choroby przewlekłe.

Ale nawet ich brak nie daje jeszcze stuprocentowej pewności, że zabieg zostanie wykonany, a pacjentka lub pacjent zyska większe pośladki. Do chirurga należy bowiem ocena ilości tkanki tłuszczowej na pupie przed zabiegiem. Jeżeli będzie jej mało, nie przykryje ona implantów, więc o operacji będzie można zapomnieć.

Silikonowe pośladki – zabieg

Chirurgiczne powiększenie pupy jest rozwiązaniem dla osób, które zastanawiają się, jak poszerzyć biodra. Wypełnienie i modelowanie pośladków optycznie wpłynie także na kształt bioder.

Zabieg wszczepienia implantów przeprowadzany jest w narkozie. Trwa zwykle od dwóch do czterech godzin, a jego kosz waha się od 6 do ponad 14 tysięcy złotych.

Rekonwalescencja

Efekty widoczne są od razu po zabiegu, lecz na pełny powrót do aktywności fizycznej przyjdzie poczekać około miesiąca. Bezpośrednio po operacji pacjent, lub pacjentka, pozostają w klinice na dwie doby. Po powrocie do domu konieczne jest rygorystyczne przestrzeganie zaleceń lekarskich, aby zapewnić szybkie i bezproblemowe gojenie się ran, lecz również właściwy kształt nowej pupy.

Podsumowanie

Chociaż praktycznie wszędzie dostać można zestawy ćwiczeń, gwarantujące atrakcyjne modelowanie pupy, dla wielu osób, które zastanawiają się jak poszerzyć biodra, wszczepienie silikonowych implantów pośladków jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Ten stosunkowo tani zabieg gwarantuje szybkie uzyskanie takich efektów, które na siłowni często są po prostu niemożliwe do osiągnięcia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here