Piwo – to napój, którym raczy się obecnie coraz więcej osób. Z uwagi na jego popularność, producenci poszczególnych gatunków wymyślają coraz to nowe formy reklamy, mające na celu zachęcić konsumentów do wyboru ich marki.

Nieinwazyjna reklama prawdziwą przyszłością

Dzisiaj jednak każdy ma już serdecznie dość wszystkich krzykliwych reklam i sloganów, które drażnią nas i przerywają ulubione filmy czy seriale albo utwory muzyczne. Jednocześnie jednak obecnie panuje coraz popularniejszy trend zwracania dużej uwagi na ogólną estetykę wokół nas .

A jakby jakoś połączyć to społeczne zamiłowanie do estetyki z właśnie pragnieniem ciekawej reklamy? Otóż jest to znakomity pomysł! Tak właśnie powstała wyjątkowa skrzynka do piwa – jednocześnie funkcjonalna i dekoracyjna.

Skrzynka do piwa od Schoeller Allibert

Właśnie dokładnie takie są skrzynki do piwa Schoeller Alibert. Czym one tak do końca się charakteryzują? Zacznijmy od ich aspektu w pełni dekoracyjnego…

1) Piwna dekoracja na skrzynkach od Schoeller Allibert

No właśnie, skrzynki te na pewno mają unikalny design. Po pierwsze już sam ich kształt może przywodzić na myśl konkretne np. lata. I w ten sposób powstają różne uchwyty, zagięcia, faliste linie. Warto jeszcze dodać, że skrzynki te obklejane są bardzo specjalną techniką. Oznacza to, że forma zamawiająca skrzynki, może właśnie zaprojektować cały swój design- nie tylko logo, ale w zasadzie cały wygląd skrzynki. Następnie taki wzór jest niejako wdrukowywany w strukturę skrzynki. Oczywiście już nikt go tak łatwo stamtąd nie usunie wówczas. J

Jaka jest taka dekoracyjna skrzynka piwa cena? To bardzo naprawdę zależy od rodzaju nadruku, zatem krata piwa cena ustalana jest za każdym razem indywidualnie.

2) Funkcjonalność skrzyń Schoeller Allibert

Następnie trzeba powiedzieć, że skrzynie od Schoeller Allibert zdecydowanie charakteryzują się niebagatelnymi właściwościami. Przede wszystkim są one wykonane z naprawdę wysokiej klasy plastiku, dzięki czemu nie niszczą się. Ponadto obecność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa sprawia, że możemy być całkowicie spokojni o nasze przewożone piwo oraz o pracowników, którzy je przewożą. Cechy te sprawiają, że skrzynka piwa cena jest nieco wyższa w przypadku Schoeller Allibert, jednak zdecydowanie warta jest ona swojej jakości oraz bezpieczeństwa produktu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here