Z aplikacji randkowych korzysta coraz większa grupa osób na całym świcie. Ludzie zaczynają z niej korzystać w okresie walentynek lub świąt, kiedy samotność zaczyna nam doskwierać. Poniżej kilka portali lub aplikacji randkowych, z których warto skorzystać.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/portale-randkowe-ranking/

Tinder

Jest to aplikacja randkowa popularna na całym świcie, korzysta z niej bardzo duża liczba osób w różnym wieku. Dostępna zarówno na systemy takie jak iOS oraz na Androida czy Windowsa. Aby z niej skorzystać wystarczy porostu mieć smartfona. Sami możemy ustawić jaki wiek ma się nam pokazywać oraz jakim obrębie kilometrowym szukamy osoby.

Badoo

Badoo oraz Tinder konkurują ze sobą od wielu lat o pierwsze miejsce w największej oraz najlepszej aplikacji randkowej. Badoo tak samo jak Tinder jest darmową aplikacją randkową. Do jej założenia wystarczy jedynie numer telefonu, mail lub konto na facebooku. Aplikacja ta jednak jest bardziej skomplikowana i rozbudowana. Swoim wyglądem i funkcjami bardziej przypomina  serwis społecznościowy.

Twoo

Portal ten powstał w 2011 roku. Od tamtego momentu bardzo szybko się rozwija. Poza poznawaniem interesujących osób możemy publikować zdjęcia czy nawet grać w gry. Aplikacja jest całkowicie darmowa i działa zarówno na systemach takich jak iOS oraz Android. Do założenia konta wystarczy jedynie adres mailowy. Portal posiada jednak możliwość założenia konta premium za pobraniem wyznaczonej opłaty.

Sympatia

Sympatia jest to najwcześniej istniejąca aplikacja jaką znajdziemy. Na niej identycznie jak w przypadku aplikacji Twoo mamy dwie możliwości prowadzenia naszego konta– konto darmowe lub konto premium. Co jednak ta aplikacja oferuje nam za konto premium?Dzięki temu nie będziemy musieli przebierać w tysiącach kont, aplikacja ta pozwoli nam na na wybranie parametrów potencjalnej drugiej połówki. Wtedy pojawiać się będą tylko osoby, które mogą nas zainteresować. Pozwala to również na pokazanie dokładnej lokalizacji.

Inne aplikacje randkowe, na które nie zostały wymienione, a warto zwrócić na nie uwagę to:

  • Grindr, Romeo lub Fellow – dla osób homoseksualnych,
  • eDarling,
  • Topface.

Zobacz też: http://www.u21.pl/gry-alkoholowe-na-imprezy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here